foto1 foto2 foto3

O NAS:

Działamy na rynku projektowym od 2003 r. SEWI spółka jawna powstała w czerwcu 2014 r na bazie prowadzonych wcześniej działalnościach gospodarczych.

Branża drogowa jest wiodącą w profilu działalności firmy. Wykonujemy projekty drogowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wszystkich fazach projektowych od koncepcji do projektów budowlanych i wykonawczych.

Wyróżniamy się na rynku jakością świadczonych usług projektowych z zachowaniem dbałości o każdy detal realizowanych przedsięwzięć i jego estetykę.

Naszym atutem jest kadra techniczna, która zdobyła doświadczenie projektowe realizując wiele ciekawych dokumentacji. Dzięki posiadanym uprawnieniom budowlanym od 2006 r. i opracowaniu wielu dokumentacji projektowych jako projektanci, posiadamy doświadczenie projektowe niezbędne do realizacji każdego zagadnienia projektowego.

Zajmujemy się projektowaniem dróg, ulic, obiektów inżynierskich oraz pozostałej infrastruktury technicznej zlokalizowanej w pasach drogowych.

Prowadzimy nadzory inwestorskie ze szczególną starannością z poszanowaniem interesów zarówno inwestora jak i wykonawcy robót. W imieniu Inwestora prowadzimy również zarządzanie projektem oraz jego monitoring.


NASZ ADRES:


SEWI Spółka Jawna
ul. Oleska 117
45-231 Opole
tel. 77 550 60 85
fax. 77 550 63 40

GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt.: 7.00 - 15.00